Witamy na naszej stronie internetowej. 

 

Ślub jest jednym z najważniejszych momentów w naszym życiu. W tym dniu jednoczy swe życie dwoje ludzi, dwie rodziny stają się jedną. Ślubne fotografie i albumy są tymi z niewielu rzeczy, które pozostaną z Wami i Waszą rodziną na zawsze, przypominając Wam te wyjątkowe i romantyczne chwile z dnia Waszego ślubu. Będziemy blisko Was, aby móc zapisać w kadrze Waszą miłość i piękno, aby zachować te niepowtarzalne i wspaniałe wspomnienia. Zdjęcia z uroczystości ślubnej pozwolą Wam powracać do tego szczególnego dnia i przeżywać wszystkie emocje za każdym razem, gdy otworzycie Wasz ślubny album. Dlatego wybór twórczego fotografa na ślub jest szczególnie ważny, jego zmysł artystyczny i doświadczenie będą miały decydujący wpływ na wspomnienia, które zachowacie w pamięci i którymi będziecie się dzielić z Waszą rodziną i bliskimi.

Jak możecie zobaczyć w naszym portfolio, nie fotografujemy po prostu samych wydarzeń z dnia ślubu. Naszym celem jest tworzenie fotografii odzwierciedlających Wasze piękno, wyjątkowość, urodę i Waszą osobowość. Jednocześnie chcemy utrwalić na zdjęciach wszystkie romantyczne momenty i niezapomniane chwile, pokazać mnóstwo pięknych wydarzeń i emocji towarzyszących Wam w tym dniu. Dlatego, że zasługujecie na to, abyśmy z pełnym zaangażowaniem z naszej strony, opowiedzieli w dyskretny i oryginalny sposób historii Waszej pięknej miłości. Możliwość upamiętnienia za pomocą kolekcji obrazów tego najważniejszego dnia w Waszym życiu jest wspaniałym prezentem dla fotografa. Proponujemy Wam artystyczną formę reportażu ślubnego, gdzie bez zbędnej ingerencji fotografa, wykorzystując własne doświadczeniem, kreatywne podejście i w miarę możliwości naturalne światło zastane, zapisujemy w kadrach obrazy z dnia Waszego ślubu.

Oczywiście, nie ograniczamy się jedynie do fotografii ślubnej. Chrzciny, fotografię ciążową i dziecięcą, oraz fotografię portretową lub rodzinną cechuje to samo zaangażowania z naszej strony. Oferujemy kompleksowe pakiety usług w zakresie profesjonalnej fotografii i filmowania ślubów i chrzcin, możecie jednak - w zależności od Waszych potrzeb - wybrać i określić, które z naszych usług powinny się znaleźć w indywidualnej ofercie przygotowanej specjalnie dla Was. Dostosujemy się do Waszych potrzeb i wymagań, aby w pełni zaspokoić Wasze oczekiwania. Wykorzystując naszą wiedzę, długoletnie doświadczenie w fotografii ślubnej, oraz twórczą wyobraźnię i estetykę, podejmujemy się realizacji zleceń w Polsce, Grecji i całej Europie.

 

Przeżyjmy razem te najwspanialsze chwile z dnia Waszego ślubu!