25 Paź
Ślub i sesja plenerowa na Rodos

Zaraz na początku stycznia otrzymałem interesującą propozycję wyjazdu na wyspę Rodos, gdzie Lucia i Przemek zaplanowali na jesień swój ślub w miejscowości Kallithea. Oczywiście bardzo ucieszyłem się z ich propozycji, tym bardziej, że w planach mieliśmy również zwiedzenie tej uroczej greckiej wyspy w poszukiwaniu ciekawych plenerów na ślubną sesję fotograficzną.

czytaj więcej
10 Paź
Sesja ślubna na Santorini

Z Pauliną i Arkadiuszem - tak jak z większością par mieszkających w Polsce - poznaliśmy się za pośrednictwem internetu. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie zabawna (a dla mnie bardzo miła) sytuacja, kiedy najpierw Arkadiusz, a kilka dni później Paulina, postanowili się ze mną skontaktować w całkowitej tajemnicy przed sobą, chcąc zrobić prezent-niespodziankę swojej “drugiej połówce” w postaci plenerowej sesji ślubnej na Santorini.

czytaj więcej
09 Lip
Santorini - ślubna sesja plenerowa

Z Brygidą i Szczepanem spotkaliśmy się po raz pierwszy na Monastyrakach w Atenach, w dniu ich przylotu do Grecji. Postanowiliśmy poznać się bliżej i spędzić razem wieczór w przyjemnej kawiarence u stóp Akropolu, a przy okazji omówić szczegóły związane z planowaną wspólnie ślubną sesją plenerową na Santorini. Zdecydowaliśmy się na całodniową sesję fotograficzną w kilku lokalizacjach, tak abyśmy mogli zwiedzić podczas ich krótkiego pobytu na wyspie wszystkie najciekawsze zakątki w Thira, Imerovigli i w Oia.

czytaj więcej